Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Pudełeczka dla gości weselnych

Odwiedź sklep Smart Deco a znajdziesz tam pudełeczka dla gości weselnych,
w których mogą sie znaleźć drobne prezenty i podziękowania. Zapraszamy!

Dzień, w którym młodzi ludzie decydują się spędzić ze sobą resztę życia, to bardzo często jeden z najpiękniejszych momentów. Dlatego właśnie warto go zapamiętać i pozwolić innym skojarzyć gospodarzy z czymś, czego nie widzieli wcześniej. Oczywiście na pierwszym miejscu powinna być dobra zabawa do białego rana, a także fantastyczne tańce i mnóstwo miłości emanującej od Pary Młodej, nie wolno jednak zapomnieć o jakichś ciekawych wyróżnikach. Jednym z przykładów takiego zabiegu mogą być na przykład pudełeczka na upominki dla gości weselnych. Do czego można je wykorzystać?

Pudełeczka na prezenty dla gości weselnych - najciekawsze zastosowania

Bardzo często do takich pudełeczek na prezenty dla gości pakuje się drobne, lecz fantazyjne i pomysłowe upominki. Może być to jakiś rodzaj przekąski - jak np. lukrowane migdały, czekoladki czy mini słoiczki miodu - ale czasem warto pomyśleć o czymś bardziej stałym. Są tacy goście, którzy ucieszą się z drobnych suszonych kwiatków albo ciekawej kompozycji zapachowej z ziół, która będzie kojarzyła im się z konkretnym weselem. A to tylko początek pomysłów!

Pudełeczka na podziękowania dla gośc

Po nocy pełnej wrażeń warto pokazać najbliższym, którzy pojawili się na weselu, że jesteśmy im wdzięczni za przybycie i chcemy, by o tym wiedzieli. Można wówczas napisać kilka słów od siebie na ozdobnym papierze i włożyć takie zawiniątko do pudełeczka na podziękowania dla gości. A tych jest tak wiele do wyboru, że z całą pewnością Młoda Para znajdzie coś, co im się spodoba. Można wypróbować takie pudełeczka, które kształtem przypominają garnitur oraz suknię ślubną, albo zainwestować w oryginalne pakunki z papieru kraftowego. Możliwościom nie ma końca.

Jeżeli chcesz zobaczyć z bliska pudełeczka na prezenty dla gości weselnych, odwiedź nasz sklep stacjonarny w Warszawie przy ul. Kolejowej 47. Tam znajdziesz także zaproszenia na ślub, kartki ślubne czy nawet zaproszenia na 18 urodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium