Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Kartki na rocznice ślubu

Ślub to wydarzenie wyjątkowe, do którego Pary Młode najczęściej przygotowują się nie miesiącami, a latami. To pierwszy krok na nowej drodze życia i moment, zmieniający całe życie Państwa Młodych. Od tej pory jako małżeństwo przeżywają dobre i złe chwile, sukcesy i rozczarowania, smutki oraz wzruszenia. Dlatego każdy wspólnie przeżyty rok to okazja do świętowania! Sposobów na jego uczczenie jest całe mnóstwo, a małżeństwa wybierają rozwiązania od wspólnych spacerów i kolacji, po prezenty i wyjazdy za granicę. Rocznice ślubu najczęściej świętują we dwoje, jednak nie ma żadnych przeszkód, by rodzina i znajomi z tej okazji sprawili im radość chociażby za pomocą karnetów na rocznicę ślubu.

Karnety na rocznicę ślubu – miła niespodzianka dla małżeństwa!

Kartka na rocznicę ślubu to bardzo prosty, ale również miły prezent. Możesz dodatkowo ją spersonalizować, tak by obdarowana para za kilka lat z przyjemnością mogła do niej wrócić. Wsadź do niej odręcznie napisane życzenia, wspólne zdjęcie, anegdotę lub wskazówkę na przyszłość. Jeśli tylko masz ochotę możesz dodać drobny prezent, z którego ucieszy się małżeństwo. Oferowane przez nas kartki na rocznicę ślubu posiadają przesuwane cyferki, które dają możliwość wybrania dowolnej rocznicy ślubu. Większość z nich jest w kolorze bieli lub kości słoniowej, dodając kartce nieco powagi i elegancji.

Gdzie kupić kartki na rocznicę ślubu?

Karnety na rocznicę ślubu odszukasz na stronach naszego sklepu internetowego. Możesz wybierać wśród kilku różnych rodzajów. Jeśli wolisz owe kartki okolicznościowe zobaczyć osobiście, nie widzimy żadnych przeszkód. Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie i wspólnie wybierzemy najlepszy wzór. Zobacz także kartki z życzeniami na inne okazje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium