Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Kartki uniwersalne

Odwiedź sklep Smart Deco i wybierz najpiękniejsze spośród kartek okolicznościowych.
Zobacz kartki uniwersalne, pasujące na więcej niż jedną okazję! Zapraszamy!

Świętuj każdego dnia i sprawiaj przyjemność swoim bliskim oraz znajomym na co dzień! W jaki sposób? Możesz obdarować ich kwiatami, słodkim podarunkiem, domowym ciastem, śmiesznym gadżetem czy po prostu uśmiechem. Twoja siostra lub przyjaciel właśnie osiągnęli niepowtarzalny sukces? Pogratuluj im w miły sposób! Do tego możesz wykorzystać powyższe pomysły lub… kupić kartki z gratulacjami. Kartki są spersonalizowane, więc z pewnością dobierzesz odpowiedni wariant pasujący do konkretnej okazji. Mamy kartki dotyczące uroczystości ślubnych, urodzin czy imienin. Wybór jest tak duży, że z łatwością dobierzesz karnecik odpowiedni zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny lub dzieci.

Kartki z podziękowaniami

Swoim bliskim lub znajomym chcesz życzyć powodzenia i dalszych sukcesów? Wykorzystaj jedną z naszych kolorowych, dedykowanych kartek. Kartki uniwersalne posiadają proste sformułowania „powodzenia!” lub „dalszych sukcesów!”, więc z łatwością w treści odwołasz się do rozmaitych osiągnięć osoby lub osób obdarowanych. Na kartkach urodzinowych znajdziesz natomiast krótkie „wszystkiego najlepszego!” lub „najpiękniejsze życzenia”. Zarówno kartki z podziękowaniami, jak i te z gratulacjami wykonane są z papieru wysokiej jakości, na którym wygodnie będzie Ci umieścić osobiste życzenia.

Gdzie kupić kartki z gratulacjami?

Kartki uniwersalne np. z podziękowaniem znajdują się na półkach naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Mieszkasz w stolicy? Koniecznie odwiedź nas przy ulicy Kolejowej 47! Wolisz zakupy przez internet? Rozgość się w naszym sklepie internetowym i wybierz kartki z gratulacjami, balony, girlandy oraz szereg gadżetów na imprezy i przyjęcia. Jeśli niedługo wybierasz się na spotkanie urodzinowe do kartki z gratulacjami możesz od razu dobrać drobiazgi, które ubarwią wręczany przez Ciebie prezent. Zobacz również kartki urodzinowe z życzeniami. Spodobają się nawet przeciwnikom życzeń!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium