Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Naklejki na buty

Zastanawiasz się gdzie kupić śmieszne naklejki na buty dla młodej pary?
W sklepie Smart Deco znajdziesz naklejki na buty na ślub i wesele. Zapraszamy! :)

Naklejki na buty ona jest moja Naklejki na buty ona jest moja
Producent: PartyDeco
Cena: 1,90 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki na buty the end Naklejki na buty the end
Producent: PartyDeco
Cena: 1,90 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki na buty yes! Naklejki na buty yes!
Producent: PartyDeco
Cena: 1,90 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki na buty żona Naklejki na buty żona
Producent: PartyDeco+
Cena: 1,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jak zaskoczyć gości ceremonii ślubnej? Można uciec sprzed ołtarza, ale to jednak dość ryzykowne rozwiązanie. Innym pomysłem jest umieszczenie na podeszwach ślubnych butów zabawnych naklejek. To wesoły akcent, który rozluźni oficjalną i poważną ceremonię zawarcia małżeństwa. Może również wzruszyć Pannę Młodą, rodziców, przyszłych teściów, znajomych oraz pozostałych gości. Pary Młode coraz częściej decydują się na taki zakup, co powoduje, że naklejki na buty ślubne to hit ostatnich miesięcy! Fotografowie oraz kamerzyści bardzo chętnie uwieczniają je też na pamiątkowych materiałach. Jedno jest pewne – buty ślubne z takimi naklejkami nie są nudne, a dodają kolorytu ślubnej ceremonii!

Jakie naklejki na buty mogę wybrać?

Największym hitem bezapelacyjnie są naklejki na buty ślubne z napisem „HELP!”. Każdy z gości weselnych, który je dostrzeże i przeczyta z pewnością uśmiechnie się pod nosem. W podobnym klimacie jest naklejka „GAME OVER” oraz „THE END” obwieszczające koniec wolności. Jednak śmieszne naklejki na buty mogą być również romantyczne. Na butach Panny Młodej lub Pana Młodego mogą znaleźć się napisy „YES!” czy podpisy nowych ról – „ŻONA” oraz „MĄŻ”. Pary, które chcą podkreślić dumę ze związku małżeńskiego mogą wybrać opcję „ONA jest MOJA!” oraz „ON jest MÓJ!”. Pod każdą nalepką znajduje się warstwa kleju, która gwarantuje odpowiednią przyczepność.

Gdzie kupić śmieszne naklejki na buty?

Naklejki na buty dostępne są w naszym sklepie internetowym. Każdej z nich możesz przyjrzeć się dokładnie na poniższych zdjęciach. Nalepki znajdują się również w ofercie naszego sklepu stacjonarnego, dlatego zapraszamy Cię również do Warszawy na ulicę Kolejową 47.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium