Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Figurki na tort weselny

Figurki na tort ślubny oraz kolorowe ozdoby znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie i online.
Weselny wypiek będzie oryginalny i smakowity!

W trakcie ślubu i wesela jest kilka kluczowych momentów. Z pewnością można do nich zaliczyć przysięgę w kościele, nałożenie obrączek, powitanie Pary Młodej chlebem i solą przez rodziców, przeniesienie Panny Młodej przez próg czy pierwszy taniec. Kolejnym momentem jest pojawienie się tortu weselnego, który jako pierwszy jedzą nowożeńcy. Tort, przeważnie wielopiętrowy, najczęściej wpisuje się w klimat całej imprezy. Popularne są torty z owocami, przyozdobione kwiatami, kokardami czy kolorowym lukrem oraz torty, na których szczyci znajdują się figurki ślubne. Ozdoby na tort weselny przykuwają uwagę gości i sprawiają, że cały tort może prezentować się elegancko, klasyczne lub zabawnie.

Jakie figurki na tort weselny mogę wybrać?

Wśród ozdób na tort weselny popularne są figurki z podobizną Pary Młodej. Panna Młoda oraz Pan Młody mogą stać na piasku, wspólnie tańczyć, podróżować na motorze, przytulać się czy nawet jechać na traktorze. Postaci pojawiają się w różnych pozach z rozmaitymi gadżetami. To bardzo zabawne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom weselnym. Figurki na tort ślubny są też stosunkowo tanim rozwiązaniem, które potrafi zrobić wielki efekt. Jednak jeśli podobają Wam się bardziej minimalistyczne rozwiązania, zwróćcie uwagę na złote, srebrne i czarne napisy. Mamy wśród nich teksty – „Para Młoda”, „Mr&Mrs”, „Marrage” oraz „love”.

Gdzie kupić ozdoby na tort weselny?

Figurki na tort ślubny oraz kolorowe napisy znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Kolejowej 47. Tam również możesz przyjrzeć się wszystkim pozom i scenom, w których przedstawiona jest Młoda Para. Ozdoby dostępne są także w naszym sklepie internetowym, do którego również serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium