Smart Deco
DO KASY SUMA: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Z czym kojarzy Ci się kolor niebieski? Nam z niebem, morzem, kryształami, chabrowymi kwiatami, wodospadami, borówkami i kałużami. Z pięknym słonecznym latem w górach, pełnym beztroski i relaksu. Bardzo go lubimy, jednak jak się okazuje nie tylko dla nas ma szczególne znaczenie. Cenią go także artyści, wynalazcy oraz poeci. Jest symbolem inteligencji, pokoju i bezgranicznego zaufania. W polskiej kulturze utożsamiany jest często z małymi chłopcami, których mamy ubierają w ubranka właśnie w kolorze niebieskim. Dla dziewczynek zarezerwowaliśmy róż, a dla chłopców kolor niebieski, a zwłaszcza błękit. Pewnie dlatego dodatki w tym kolorze bardzo często pojawią się na baby shower, gdy przyszła mama spodziewa się małego mężczyzny. Wówczas swoje pięć minut mają niebieskie balony litery, z których tworzone jest imię dziecka.

Balony litery niebieskie – nie tylko na baby shower!

Niebieskie balony litery nie są oczywiście dedykowane tylko imprezom związanym z narodzinami dziecka. Świetnie będą prezentować się także na garden party, kinder balu, imprezie osiemnastkowej, spotkaniu rodzinnym, imieninach, weselu lub komunii. Z balonów liter w niebieskim kolorze możesz przygotować imię, nazwę firmy, życzenia urodzinowe, przezwisko, wyznanie miłosne bądź adres. To oczywiście tylko kilka naszych pomysłów. Wiemy, że wymyślisz odpowiedni napis pasujący do charakteru uroczystości i osobowości zebranych gości, dlatego zostawiamy Ci wolne pole.

Gdzie kupić niebieskie balony litery?

Nie musisz daleko szukać, bo balony litery niebieskie dostępne są u nas! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego pełnego nie tylko balonów, ale również gadżetów typu świece ozdobne, rozety dekoracyjne, kule bibułowe czy pokrowce na krzesła. Mieszkasz w Warszawie? Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym w stolicy przy ulicy Kolejowej 47. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl